ebook Ludzie przeciwko ludziom
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 11) Ilość stron (szacowana): 182

Ludzie przeciwko ludziom
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.09
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
15.09 zł
17.00 zł Lub 15.30 zł
18.06 zł Lub 16.25 zł
21.25 zł
16.99 zł
18.26 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Źle się ma nasz kraj - pisał zmarły niedawno brytyjski publicysta (????)- Sposób w jaki żyjemy ma w sobie coś głęboko niewłaściwego. W świecie rynku, posiadania, ekonomicznego rachunku zysków i strat, gubimy idee wspólnego dobra, sprawiedliwości, społecznej harmonii. Do Polski przenikają wszystkie bolączki kapitalizmu, wraz z jego dobrodziejstwami. Dodajemy do tego swoje narodowe podziały i paranoje, podkręcane przez populistycznych polityków, tabloidalne media, hipokryzje i zakłamanie w szkole, kościele, nawet w rodzinie. Grozi nam zatracenie w programach pierwotnej hordy - "swój dobry - obcy zły". Zgadzasz sie na to?

Całe życie poszukuję "dobrych praktyk" i wskazówek  j a k  d o b r z e   ż y c, świadomie, radośnie i godnie, jak nie dać się zwariować nieufności, agresji, przemocy i zwyklej głupocie, prostactwu czy ignorancji.
Musimy zacząć od siebie, odkryć ograniczenia i prymitywną stronę natury tkwiącą w każdym z nas - po to, aby objąć ją uwaga i zamiast ją żywic, kreować dobro. To jest możliwe, przynajmniej w Twoim życiu! O tym jest ta książka. I o tym, jak zmieniać świat na lepszy. Wspólnie damy rade!

Ludzie przeciwko ludziom od Jacek Santorski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć