ebook Nocne zwierzęta
2.8 / 5.00 (liczba ocen: 476) Ilość stron (szacowana): 227

Nocne zwierzęta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 13.20
13.20 zł
19.07 zł Lub 17.16 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
20.32 zł
20.62 zł
22.00 zł
23.90 zł
Inne proponowane

„Nocne zwierzęta” to zapis jednego weekendu z życia Tamary Mortus bezrobotnej alkoholiczki i narkomanki – zakończonego dość absurdalnym, kończącym wieloletnie upodlenie morderstwem. Morderstwo nie jest jednak najmocniejszym akcentem powieści, jest jedynie finałem smutnego, od dawna przegranego życia Tamary. Marna egzystencja robi dużo większe wrażenie niż przypadkowa, niepotrzebna śmierć.

Drugim głównym bohaterem powieści jest Miasto. Warszawa to nie tylko scenografia, to także – a może przede wszystkim -- przeciwnik w walce o przetrwanie

Patrycja Pustkowiak o sobie: mam 30 lat, jestem absolwentką socjologii oraz scenariopisarstwa w szkole filmowej. Pracuję w czymś, co można określić mianem rodzinnego biznesu - tak, wiem, że tego typu wypowiedzi nieuchronnie powodują skojarzenia z Rodziną Soprano. Stopień utożsamienia autora z tekstem niezbędny do celów promocyjnych: całkiem znaczny. Oba profile fotogeniczne. Mieszkam w Warszawie.

Nocne zwierzęta od Patrycja Pustkowiak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć