W szpilkach od Manolo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.62 / 5.00
liczba ocen: 1463
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.00 złpremium: 18.60 zł
21.70 zł
26.35 zł
26.35 zł
31.00 zł
Pozostałe księgarnie
-33% 18.60 zł
18.60 zł
21.90 zł
24.40 zł
26.35 zł
27.59 zł
31.00 zł
Opis:
Śmiesznie, strasznie, zagadkowo – W szpilkach od Manolo to książka petarda!

Liliana ma ustabilizowane życie: własne mieszkanie, dobry samochód, pracę w korporacji i towarzystwo ukochanych kotów. Są też pewne braki: nie ma faceta, a obowiązki zawodowe ją nudzą i frustrują. Czuje, że powinna coś zmienić w swoim życiu, ale dokoła wieje nudą i pomysłów brak. Do czasu, gdy los przygotuje jej pokaźną paczkę z życiowymi zawirowaniami…

Miłość okaże się siłą, która popycha do zbrodni i ratuje z rąk przestępców.

Poznaje niemożliwie przystojnego mężczyznę, Michała, któremu najpierw robi awanturę o zajęte miejsce parkingowe, a potem się okazuje, że to jej nowy szef, a niebawem – nowy facet. A jeszcze chwilę później się dowiaduje, że Michał nie jest tym, za kogo się podaje. Musi zdecydować, czy mu zaufać – a przecież tak się zawiodła na poprzednim narzeczonym, który ją zdradzał. Dodatkowo w pracy zaczynają się roszady kadrowe i zwolnienia, w skrzynce na listy pojawiają się dziwne kartki z numerami, a w mieście giną kolejne dziewczyny. No i matka wciąż pyta, kiedy Liliana wyjdzie za mąż.

W szpilkach od Manolo to kryminał, który bywa śmieszny, komedia, która czasem jeży włos na głowie, i pełnokrwisty romans. Jest tu wszystko – prócz nudy.

W szpilkach od Manolo od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
CYTATY:
Wcale nie jestem aż tak niezwykła, nieprzewidywalna. Nie trzeba mnie było ciągle zaskakiwać, robić niespodzianek. Chciałam tylko być kochana. Tak po prostu. Kochana
A przecież wystarczy uświadomić sobie, co chce się w życiu robić, a potem po prostu zacząć to robić.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Główna bohaterka ma trzydzieści pięć lat – ma pracę w korporacji, której już ma dosyć, brak męża i perspektyw. To wszystko już niebawem się zmieni. Romans połączony z kryminałem (może trochę przesadziłam z tymi określeniami, ale zmienia to faktu, iż naprawdę przyjemnie się czyta). Serdecznie polecam. P.S. Chyba już zostałam fanką. Pani Agnieszki :)

Inne proponowane
Warto zerknąć