ebook Wanna z kolumnadą. Reportaże o polskiej przestrzeni (nowe rozszerzone wydanie)
4.09 / 5.00 (liczba ocen: 3340) Ilość stron (szacowana): 248

Wanna z kolumnadą. Reportaże o polskiej przestrzeni (nowe rozszerzone wydanie)
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.80
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
41.85 złpremium: 27.00 zł Lub 27.00 zł
34.80 zł Lub 31.32 zł
38.25 zł
40.50 zł Lub 36.45 zł
45.00 zł
35.00 zł
36.23 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Od pierwszego wydania Wanny z kolumnadą minęło siedem lat. Trochę się jednak w tym czasie zmieniło. Mamy w końcu ustawę krajobrazową, której tak wyczekiwał Marcin Rutkiewicz, jeden z bohaterów tekstu Jesteś tylko spojrzeniem. Mamy też prężne ruchy miejskie, które domagają się harmonii i ładu przestrzennego w polskich miastach. Mamy całą masę architektonicznych ikon. Ale mamy i specustawę mieszkaniową, która pozwala deweloperom budować swoje osiedla gdzie popadnie i bez uwzględniania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. I mamy ukryte w ziemi blizny po prawie trzech milionach drzew, które wycięto w Polsce w ciągu zaledwie kilku miesięcy obowiązywania znowelizowanej ustawy o ochronie przyrody zwanej lex Szyszko. Tym wszystkim zmianom na lepsze i na gorsze zostały poświęcone uzupełnienia poszczególnych tekstów, a także nowe reportaże, które zamieszczamy w tym wydaniu.

Wanna z kolumnadą z roku 2020 jest prawie dwa razy dłuższa niż ta z roku 2013. Przybyło tematów, wątków i ciągów dalszych. Cała ta nowa-stara opowieść kończy się reportażem o problemie polskiej przestrzeni, którego w ogóle nie widać, za to bardzo dobrze słychać. Do bólu oczu dołączył ból uszu.

Wanna z kolumnadą. Reportaże o polskiej przestrzeni (nowe rozszerzone wydanie) od Filip Springer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć