ebook Złodziej Pioruna
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 1537096) Ilość stron (szacowana): 277

Złodziej Pioruna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
29.90 zł
31.37 zł Lub 28.23 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
30.95 zł
31.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Co by było, gdyby olimpijscy bogowie żyli w XXI wieku? Co by było, gdyby nadal zakochiwali się w śmiertelnikach i śmiertelniczkach i mieli z nimi dzieci, z których mogliby wyrosnąć wielcy herosi – jak Tezeusz, Jazon czy Herakles? Jak to jest – być takim dzieckiem? To właśnie przydarzyło się dwunastoletniemu Percy’emu Jacksonowi, który zaraz po tym, jak dowiedział się prawdy, wyruszył w niezwykle niebezpieczną misję. Z pomocą satyra i córki Ateny Percy odbędzie podróż przez całe Stany Zjednoczone, żeby schwytać złodzieja, który ukradł przedwieczną „broń masowego rażenia” – należący do Zeusa piorun piorunów. Po drodze zmierzy się z zastępami mitologicznych potworów, których zadaniem jest go powstrzymać. A przede wszystkim będzie musiał stawić czoła ojcu, którego nigdy wcześniej nie spotkał, oraz przepowiedni, która ostrzegła go przed…

Złodziej Pioruna od Rick Riordan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nic nie jest za darmo. To stare greckie porzekadło, które doskonale przekłada się na nasze czasy. Będziesz musiał zapłacić cenę. Zobaczysz.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    W każdym drzemie dziecko! Oj tak :) Całą serie przeczytałam w tydzień. Wciągająca!

Warto zerknąć