ebook Złodziej Pioruna
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 1536860) Ilość stron (szacowana): 277

Złodziej Pioruna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 31.37
wciąż za drogo?
35.06 złpremium: 21.04 zł Lub 21.04 zł
31.37 zł Lub 28.23 zł
36.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
-9% 30.17 zł
31.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Co by było, gdyby olimpijscy bogowie żyli w XXI wieku? Co by było, gdyby nadal zakochiwali się w śmiertelnikach i śmiertelniczkach i mieli z nimi dzieci, z których mogliby wyrosnąć wielcy herosi – jak Tezeusz, Jazon czy Herakles? Jak to jest – być takim dzieckiem? To właśnie przydarzyło się dwunastoletniemu Percy’emu Jacksonowi, który zaraz po tym, jak dowiedział się prawdy, wyruszył w niezwykle niebezpieczną misję. Z pomocą satyra i córki Ateny Percy odbędzie podróż przez całe Stany Zjednoczone, żeby schwytać złodzieja, który ukradł przedwieczną „broń masowego rażenia” – należący do Zeusa piorun piorunów. Po drodze zmierzy się z zastępami mitologicznych potworów, których zadaniem jest go powstrzymać. A przede wszystkim będzie musiał stawić czoła ojcu, którego nigdy wcześniej nie spotkał, oraz przepowiedni, która ostrzegła go przed…

Złodziej Pioruna od Rick Riordan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nic nie jest za darmo. To stare greckie porzekadło, które doskonale przekłada się na nasze czasy. Będziesz musiał zapłacić cenę. Zobaczysz.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    W każdym drzemie dziecko! Oj tak :) Całą serie przeczytałam w tydzień. Wciągająca!

Warto zerknąć