ebook Psalmy - Stary testament - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Psalmy - Stary testament - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 15.91
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
15.91 zł Lub 14.32 zł
16.99 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
16.01 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Religijne bogactwo psalmów jest oczywiste. Są one modlitwami ST, w których sam Bóg wzbudzał uczucia, jakie względem Niego powinny żywić Jego dzieci, oraz słowa, którymi powinny się do Niego zwracać. Odmawiał je nasz Pan, Jezus Chrystus, i Dziewica Maryja, apostołowie i pierwsi męczennicy. Kościół chrześcijański uczynił z psalmów swą oficjalną modlitwę, niczego w nich nie zmieniając. Te okrzyki uwielbienia, błagania i dziękczynienia, nie zmienione choć wyrwały się z duszy psalmistów w konkretnych okolicznościach ich epoki a także ich osobistego doświadczenia, mają wymowę uniwersalną, ponieważ wyrażają postawę, jaką powinien mieć wobec Boga każdy człowiek.

Stare błagania stają się bardziej żarliwe, odkąd ostatnia wieczerza, krzyż i zmartwychwstanie pouczyły człowieka o nieskończonej miłości Boga, o powszechności i sile grzechu, o chwale obiecanej sprawiedliwych. Spełniają się w nadziei wyśpiewane przez psalmistów: Mesjasz przyszedł i panuje, a wszystkie narody są wezwane do uwielbiania Go

Psalmy - Stary testament - audiobook od Biblia Tysiąclecia - Pallottinum możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć