ebook Przyroda z pomysłem. Podręcznik. Klasa 5. Część 2
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przyroda z pomysłem. Podręcznik. Klasa 5. Część 2

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Podręcznik w postaci e-booka jest elektronicznym odpowiednikiem drugiej części papierowego podręcznika z ćwiczeniami Przyroda z pomysłem do klasy 5.

Wersja elektroniczna zapewnia nieograniczony dostęp do treści podręcznika na komputerze, laptopie, netbooku, tablecie, smartfonie, czytniku PDF i innych urządzeniach mobilnych. Przyroda z pomysłem to nowoczesny podręcznik w olśniewającej szacie graficznej: piękne zdjęcia, infografiki i rysunki przybliżają przyrodę i rozbudzają chęć poznawania świata. Podręcznik kształtuje aktywność, pasję badawczą dziecka, uczy samodzielności, systematyczności, dokładności i weryfikacji wniosków.

•Każdy dział w podręczniku rozpoczynają pytania zachęcające dziecko do zapoznania się z nowymi treściami: „czy wiesz, dlaczego”, „jak powstają…”, „w jaki sposób…” – szukając odpowiedzi na te pytania, dziecko poznaje prawidłowości świata przyrody.

•„Zbadaj, zaobserwuj” to zestaw prostych doświadczeń, dzięki którym można samodzielnie dokonywać ważnych obserwacji badawczych.

•Przykłady praktycznego wykorzystania wiedzy odwołują się do doświadczeń życiowych, wyobraźni i emocji dziecka. Dodatkowe interesujące informacje inspirują do poszerzania wiadomości.

•Zestawienia „Ważne!” zawierają zwięzłe i czytelne powtórzenie każdej lekcji.„Podsumowanie działu” w postaci czytelnych schematów i tabel ułatwi utrwalenie materiału przed sprawdzianem.

Przyroda z pomysłem. Podręcznik. Klasa 5. Część 2 od Halina Binkiewicz, Urszula Depczyk, Bożena Sienkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć