ebook Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 13828)

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.33
Audiobook - najniższa cena: 28.07
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
22.33 zł Lub 20.10 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
22.33 zł
22.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Ten oradnik autorstwa Adele Faber, Elaine Mazlish jest doskonałym kompendium nieocenionej wiedzy dla rodziców i nauczycieli.

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły pomoże Ci w codziennych kontaktach z dziećmi, pozwoli równie zrozumieć co należy robić, aby kontakt ten był jeszcze bardziej pogłębiony. Książka zawiera wiele ćwiczeń i wskazówek, które w doskonały sposób obrazują i ułatwiają sztukę komunikowania się z dziećmi. Porady zostały oparte na wielu codziennych doświadczeniach i są proste do przyswojenia a następnie zastosowania w sprawach związanych z wychowaniem dzieci.

Nowe wydanie poradnika Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły zostało wzbogacone o dodatkowy rozdział zatytułowany Nowe pokolenie, które zostało napisane przez córkę jednej z autorek, Joannę Faber. W posłowiu tym możemy dowiedzieć się, że została ona wychowana według metod, które w tym poradniku zostały zawarte. Teraz zaś, posiadając wiele doświadczeń, aktualizuje je tak, aby były bardziej dostosowane do czasów współczesnych.

Podejmij wyzwanie, przeczytaj i sukcesywnie wdrażaj w życie rady z tego poradnika. Zapewne szybko zauważysz, że przynoszą pożądany przez Ciebie skutek. Wraz ze swoim dzieckiem wkrótce dostrzeżecie, że jesteście osobami, które nadają na tej samej fali.   

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły od Adele Faber, Elaine Mazlish możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć