ebook Wyspa skarbów
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Wyspa skarbów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 2.40
Audiobook - najniższa cena: 10.90
2.79 złpremium: 1.80 zł Lub 1.80 zł
3.25 złpremium: 2.09 zł Lub 2.09 zł
3.71 złpremium: 2.39 zł Lub 2.39 zł
2.40 zł Lub 2.16 zł
2.99 zł
3.40 zł
3.40 zł Lub 3.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (49)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Klasyka pirackich opowieści w nowym tłumaczeniu i ze znakomitymi ilustracjami. Dla wszystkich, którzy kochają przygody i odkrywanie nieznanych lądów!

Kto nie zna historii młodego chłopca Jima Hawkinsa i piratów poszukujących ukrytego skarbu? Powstała w XIX wieku „Wyspa Skarbów” to jedna z najbardziej znanych powieści przygodowych, od lat ciesząca się niesłabnącym powodzeniem.
Tym razem powieść Roberta Louisa Stevensona ukazuje się w nowym, uwspółcześnionym przekładzie Andrzeja Polkowskiego, znakomitego tłumacza, znanego m.in. z przekładów „Opowieści wigilijnej”, „Księgi dżungli”, „Opowieści z Narnii” czy cyklu o Harrym Potterze.
Wydanie jest przepięknie ilustrowane przez Roberto Innocentiego, laureata Nagrody im. Hansa Christiana Andersena. Tworzone z dużą dbałością o detale ilustracje włoskiego artysty znakomicie oddają klimat powieści, pełnej zagadek i tajemnic, ale również humoru. Te wyjątkowe dzieła, które wzbudzą zachwyt zarówno u młodszych, jak i dorosłych odbiorców, przeniosą czytelników w świat pirackich wypraw, odkrywania nieznanych lądów i poszukiwania ukrytego skarbu.

Wyspa skarbów od Robert Louis Stevenson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć