ebook Bajki dla dorosłych
3.03 / 5.00 (liczba ocen: 53) Ilość stron (szacowana): 235

Bajki dla dorosłych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MG
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.26
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
17.26 zł Lub 15.53 zł
21.25 zł
21.25 zł Lub 19.13 zł
24.90 zł
17.31 zł
18.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Współczesne baśnie z tysiąca i jednej nocy – pełne tajemnic, dobrych uczynków i skarbów, które tylko czekają na odkrycie.

Czy zdarzają się Wam chwile, że zamykacie oczy i dajecie się porwać marzeniom? Jeśli tak, to jest to książka właśnie dla Was. „Bajki dla dorosłych” – czy brzmi to wystarczająco niepoważnie? A może właśnie najpoważniej na świecie. Każdemu należy się jego porcja baśni i to nie tylko w dzieciństwie. Z wiekiem zmieniają się nam jedynie królestwa, o których śnimy. Stary dwór, ukryty gdzieś niedaleko drogi. Dobry uczynek, za który los niespodziewanie nam odpłaci. Piękne przedmioty, które posiadają duszę. Skarb, który zawdzięczamy odkrytej łamigłówce, jakiej nie powstydziłby się lord Archer. Minione tajemnice, na które trafiamy za sprawą cudownego przypadku. To wszystko całkiem współczesne baśnie z tysiąca i jednej nocy. Grażyna Bąkiewicz swe opowieści nawleka niczym perły na sznurek. Mami nas i zachwyca. Inspiruje, by marzyć.

Bajki dla dorosłych od Grażyna Bąkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć