ebook Fabryka wtórów
3.1 / 5.00 (liczba ocen: 14) Ilość stron (szacowana): 194

Fabryka wtórów
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  RW2010
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 9.69
Audiobook - najniższa cena: 24.49
13.86 złpremium: 8.94 zł Lub 8.94 zł
9.69 zł Lub 8.72 zł
11.00 zł
14.90 zł
14.90 zł Lub 13.41 zł
9.94 zł
11.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wielki, ponury budynek w centrum miasta, ginący w szarej kotłowaninie chmur. Nikt w okolicy nie wie, co się tam mieści, i nikt tego wiedzieć nie chce. Ci, którzy dostali się do wnętrza dziwnej budowli, znikają, by po jakimś czasie powrócić – ale zupełnie odmienieni. Strażnik Instytutu przegania wścibskich natrętów, lecz jeśli już ktoś pozna tajemnicę, nie ma drogi odwrotu. Co się wydarzyło setki lat temu na dalekiej Syberii? Kim jest człowiek w czarnej pelerynie biegnący do tramwaju? Czy można przekazać swe życie komuś innemu?

Wedrzyj się do „Fabryki wtórów”, poznaj jej sekrety. Lecz pamiętaj, kto przekroczy progi Fabryki, już nigdy nie będzie taki jak wcześniej.

Fabryka wtórów” to powieść kryminalna z elementami thrillera i science-fiction, tradycyjnie dla serii z Komisarzem Wątrobą, okraszona dużą dawką humoru i kpiny. Komisarz swoim zwyczajem nie daje za wygraną, dopóki nie dotrze do istoty problemu.

Tomasz Mróz (ur. 1973) – autor serii powieści i komiksów o Komisarzu Wątrobie, złośliwym grubasie, który prowadząc śledztwo i szukając „nitki prowadzącej do kłębka”, jak ognia unika rutyny i protokolanckiej dokładności. Tomasz Mróz w swoich książkach wątek przygodowo-kryminalny nurza w oparach zjawisk nadprzyrodzonych i przyprawia sporą dawką dowcipu i satyry. Efekt jednych zachwyca, innych odrzuca, ale nikogo nie pozostawia obojętnym.

Fabryka wtórów od Tomasz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć