ebook Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura. Podręcznik
3 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura. Podręcznik

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Szkoła podstawowa. Klasa 4

Podręcznik w postaci e-booka jest elektronicznym odpowiednikiem podręcznika papierowego Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura do klasy 4. Wersja elektroniczna zapewnia nieograniczony dostęp do treści podręcznika na komputerze, laptopie, netbooku, tablecie, smartfonie, czytniku PDF i innych urządzeniach mobilnych.

Słowa z uśmiechem rozwijają aktywność, pasję poznawczą dziecka, gotowość do stawiania pytań, otwartość i kreatywność. Wśród przykładów literackich przeważają współczesne utwory z literatury młodzieżowej dopełnione literacką klasyką (wyznaczoną przez nową podstawę programową).

Inne zalety naszego podręcznika:
•podręcznik w idealnej proporcji łączy naukę z zabawą: rysunki, gry i zabawy powtórzeniowe pomagają zapamiętać i skutecznie utrwalić materiał;
•słowniczek oraz liczne przypisy usprawniają pracę z tekstem, ułatwiają naukę i powtarzanie koniecznych w klasie 4 terminów;
•test Wiem, umiem, rozumiem sprawdza wiedzę i umiejętności po każdym rozdziale – już od początku nauki dziecko przyzwyczaja się do formy sprawdzianu na koniec szkoły podstawowej.

Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura. Podręcznik od Ewa Horwath, Anita Żegleń możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć