ebook Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura. Podręcznik
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura. Podręcznik

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Szkoła podstawowa. Klasa 5 (ze słowniczkiem)

Podręcznik w postaci e-booka jest elektronicznym odpowiednikiem podręcznika papierowego Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura do klasy 5. Wersja elektroniczna zapewnia nieograniczony dostęp do treści podręcznika na komputerze, laptopie, netbooku, tablecie, smartfonie, czytniku PDF i innych urządzeniach mobilnych.

Słowa z uśmiechem rozwijają aktywność, pasję poznawczą dziecka, gotowość do stawiania pytań, otwartość i kreatywność. Zalety podręcznika Literatura i kultura do klasy 5 to przede wszystkim:
•starannie dobrane, interesujące dla dziecka teksty – współczesne utwory literatury młodzieżowej dopełnione literacką klasyką;
•ciekawe i motywujące do pracy zadania i polecenia Rozumiem! Myślę! Działam!;
•specjalne działy pomagające zapamiętać i skutecznie utrwalić materiał: To już znamy, powtarzamy (powtórzenia w formie rysunkowej); Pół żartem, pół serio (nauka na wesoło, w formie gier i zabaw powtórzeniowych); Wiem, umiem, rozumiem (test nawiązujący formą do sprawdzianu na koniec szkoły podstawowej);
•słowniczek oraz liczne przypisy, które ułatwiają pracę z tekstem; •indeks pojęć literackich i kulturowych pomocny przy powtarzaniu materiału.

Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura. Podręcznik od Ewa Horwath, Anita Żegleń możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć