ebook Drakula
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 677065) Ilość stron (szacowana): 70

Drakula
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 8.93
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
SmartIdeas#Wyzwanie 10 dni - pies
-14% 8.93 zł Lub 8.04 zł
12.30 zł
12.30 zł Lub 11.07 zł
-14% 8.93 zł
8.93 zł
9.90 zł
10.50 zł
11.50 zł
12.30 zł
Inne proponowane

Dwujęzyczna adaptacja powieści „Drakula” to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski.


Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach średnio zaawansowanych, jednak dzięki dwujęzycznej wersji z książki mogą korzystać czytelnicy dopiero rozpoczynający naukę angielskiego.

Odnośniki umieszczone przy każdym akapicie umożliwiają zmianę wersji językowej z angielskiej na polską i z polskiej na angielską.

Drakula od Bram Stoker możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Klasyk w wersji polskiej oraz angielskiej. Wygodny system przełączania między jednym i drugim językiem. Dla osób chcących poczytać w oryginale, poduczyć się słówek jest to bardzo fajna sprawa. Sama książka wiadomo - nieco archaiczna ale wciągająca. Jest to wersja skrócona (wyciętych jest kilka rozdziałów), więc czyta się bardzo szybko. Jak najbardziej polecam.

  • Awatar

    Bardzo dobra wersja słynnej książki dla osób, które nie znają angielskiego na wysokim poziomie, a chciałyby czytać książki po angielsku. Łatwość poruszania się pomiędzy wersją polską, a angielską. Podczas czytania możemy utrwalać, poznawać i przyswajać sobie struktury gramatyczne i słownictwo.

Warto zerknąć