ebook Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - audiobook
4.16 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 353033)

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.45
Audiobook - najniższa cena: 27.14
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
33.00 zł
37.90 zł
27.14 zł
29.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zastanawiasz się dlaczego metody i rady  zawarte w poradniku Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi są tak bardzo popularne? Odpowiedź jest prosta, bo są nadzwyczaj skuteczne. Przeczytaj i sprawdź ich efektywność na różnych płaszczyznach swojego życia.

Książka Dale Carnegie dotychczas została przetłumaczona na 37 języków i przeczytało ją na świecie ponad 50 milionów ludzi. Już sam ten fakt stanowi o jej popularności i pokazuje jak wielu skorzystało aby zawartą w niej wiedzę wdrożyć u siebie w kształtowaniu relacji międzyludzkich. Poradnik ten zawiera rady, które będą pomocne nie tylko w szkoleniu umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych. Doskonale sprawdzi się także w poszukiwaniu wiedzy dotyczącej budowania związków czy przyjaźni. Wyjaśni, jak bardzo ważna jest dla nas empatia, szeroko pojęte zrozumienie drugiego człowieka. Pokaże także, że kluczowym elementem jest skupienie się nie na własnej osobie, ale właśnie na potrzebach innych osób.

Kiedy zdecydujesz się już na lekturę Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, zanim się spostrzeżesz, ponownie wrócisz do zawartych w tym poradniku treści. Choć ta książka powstała wiele lat temu, jej treść nigdy nie się nie zdezaktualizowała. Przeczytaj i sam zobacz, że w dzisiejszych czasach stanowi także potężne źródło uzyskiwania fachowej i niezbędnej w naszym życiu wiedzy.

Wiedzę z tego audiobooka pozwoli przyswoić Ci w lepszy sposób doskonała intepretacja Tomasza Kućmy. 

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - audiobook od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć