ebook Rewolucja social media - audiobook
3.09 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 155) Ilość stron (szacowana): 216

Rewolucja social media - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
-46% 12.90 zł
12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Michał Sadowski został laureatem Konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2013 w kategorii „Wyjątkowa efektywność przy niskim budżecie”.

Rewolucja, która sprzyja przystosowanym!

Krajobraz po zmianie, jaka dokonała się za sprawą mediów społecznościowych, prezentuje się obiecująco i niepokojąco zarazem. Social media skupiają już wokół siebie ponad miliard ludzi na całym świecie. Co trzeci z nich dzieli się wrażeniami dotyczącymi konkretnych marek. Tej rewolucji towarzyszy zmiana najskuteczniejszych narzędzi i kanałów dotarcia do klienta. Modyfikacji uległ też wzór utrzymywania relacji. Pojawiły się nowe sposoby mierzenia efektywności przekazu reklamowego, a dialog z klientem online stał się ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystkim rządzi wszechwładny konsument, którego jeden wpis może decydować o losach dużych i małych marek czy produktów.

– Monitoring marki.
– Social Media ROI.
– Obsługa klienta online.
– Wsparcie sprzedaży. Social Business.
– Ochrona reputacji.

O Autorze:
Michał Sadowski – założyciel i Prezes Zarządu Brand24 S.A., firmy zajmującej się monitoringiem internetu. Współtwórca popularnych serwisów, odwiedzanych każdego miesiąca przez miliony polskich internautów. Grafik, programista, marketer. Bloger i komentator zjawisk związanych z internetem. Wielokrotny prelegent i panelista na największych polskich konferencjach branżowych. Laureat Aulerów 2012, konkursu na najlepszą nową spółkę technologiczną centralnej Europy.

Rewolucja social media - audiobook od Michał Sadowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć