ebook Dotyk Crossa - audiobook
4.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 230612)

Dotyk Crossa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.90
Audiobook - najniższa cena: 33.16
33.16 zł Lub 29.84 zł
36.90 zł
36.90 zł 10 zł na konto
33.21 zł
36.90 zł
Inne proponowane

Dotyk Crosa to napisany przez Sylvię Day pierwszy tom erotycznej serii zatytułowanej Rozpalona. W książkach tej autorki zaczytują się czytelniczki w wielu krajach a jej bohaterowie rozpalają namiętności nie tylko damskiej części świata literackiego.

Fabuła:

Eva rozpoczyna całkiem nowy rozdział w swoim życiu, zmiana miejsca zamieszkania, nowa praca na Manhattanie, wydają się być obiecującym początkiem ciekawej przygody. Piękna i młoda dziewczyna nie spodziewa się jednak spotkania na swojej drodze takiego mężczyzny, a Gideon Cross pojawia się na niej nie wiadomo skąd i natychmiast wywraca jej wydawałoby się uporządkowane życie do góry nogami. Zauroczona i rozpalona, nie myśli o niczym innym, tylko o tym, aby ten nieziemski przystojniak, dotykał ją, gładził jej skórę… Jej myśli krążyły wokół jednego imienia – Gideon.

Namiętność i marzenia o tym cudownym mężczyźnie doprowadzają, że oboje zaczynają się spotykać. Jednak Gideon stawia sprawę całkiem jasno, nie szuka trwałego związku, zależy mu tylko i wyłącznie na erotycznych doznaniach. Dziewczyna jest zawiedzona, jednak w żadnym wypadku nie jest osobą, która łatwo się poddaje i zawsze umie postawić na swoim. Choć obawia się wpaść w sidła takiego związku, decyduje się na kontynuację erotycznej przygody. Pomiędzy obojgiem coraz bardziej iskrzy, pojawia się coraz więcej pożądania, erotycznych fantazji i mocnego seksu. Oboje zdają się walczyć o swoją przyszłość. Kto wyjdzie z niej zwycięską ręką? 

Niektórzy porównują Dotyk Crosa do 50 twarzy Greya. Przekonaj się, że to jest zupełnie inna i lepsza historia. Jeśli poszukujesz dobrego, gustownego zarazem napisanego z polotem i smakiem erotyku, daj się ponieść tej opowieści.

Tego audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej interpretacji Olgi Bołądź. 

Dotyk Crossa - audiobook od Sylvia Day możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć