ebook Młot na czarownice - audiobook
3.98 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3930)

Młot na czarownice - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.24
Audiobook - najniższa cena: 26.41
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
-11% 26.41 zł Lub 23.77 zł
26.91 zł Lub 24.22 zł
29.90 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Pięć opowiadań w kolejnym tomie przygód inkwizytora Mordimera Madderdina. „Młot na czarownice” to ciąg dalszy przygód jednej z najbardziej barwnych postaci nie tylko w twórczości Jacka Piekary, ale również całej polskiej literatury fantasy.
Tym razem słuchacze będą mogli spotkać tytułowe czarownice, piękna panią demon, a także posłuchać kilku herezji, z którymi musi rozprawić się główny bohater. Jednak najtrudniejsza może okazać się wewnętrzna polityka Kościoła: intrygi, spiski i knucia. To chyba nawet bardziej niebezpieczne od kwestii wampiryzmu. Sprawy, których tym razem podjął się sługa boży są równie fascynujące jak poprzednie zagadki, które rozwiązywał.
Madderdin walczy ze zbrodnią, herezją i rozpustą. Nie zawiedzie Świętego Oficjum. Nie rozczarują się również ci, którzy liczą na napięcie i wspaniale przemyślaną akcję. To audiobook, który tak jak poprzednie odsłony cyklu o inkwizytorze zdobył rzesze fanów – doskonałe połączenie sensacji, horroru fantastyki.

Dodatkowym atutem nagrania jest znakomita interpretacja Janusza Zadury.
 

Młot na czarownice - audiobook od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć