Młot na czarownice - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.79 / 5.00
liczba ocen e-booka: 8862
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
24.82 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
25.02 zł
26.91 zł
Opis:

Pięć opowiadań w kolejnym tomie przygód inkwizytora Mordimera Madderdina. „Młot na czarownice” to ciąg dalszy przygód jednej z najbardziej barwnych postaci nie tylko w twórczości Jacka Piekary, ale również całej polskiej literatury fantasy.
Tym razem słuchacze będą mogli spotkać tytułowe czarownice, piękna panią demon, a także posłuchać kilku herezji, z którymi musi rozprawić się główny bohater. Jednak najtrudniejsza może okazać się wewnętrzna polityka Kościoła: intrygi, spiski i knucia. To chyba nawet bardziej niebezpieczne od kwestii wampiryzmu. Sprawy, których tym razem podjął się sługa boży są równie fascynujące jak poprzednie zagadki, które rozwiązywał.
Madderdin walczy ze zbrodnią, herezją i rozpustą. Nie zawiedzie Świętego Oficjum. Nie rozczarują się również ci, którzy liczą na napięcie i wspaniale przemyślaną akcję. To audiobook, który tak jak poprzednie odsłony cyklu o inkwizytorze zdobył rzesze fanów – doskonałe połączenie sensacji, horroru fantastyki.

Dodatkowym atutem nagrania jest znakomita interpretacja Janusza Zadury.
 

Młot na czarownice - audiobook od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć