ebook Pięć dysfunkcji pracy zespołowej. Opowieść o przywództwie - audiobook
4.01 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 49623)

Pięć dysfunkcji pracy zespołowej. Opowieść o przywództwie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.47
Audiobook - najniższa cena: 21.93
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.93 zł Lub 19.74 zł
26.00 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
21.93 zł
22.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poradnik o przywództwie. Autor, założyciel firmy specjalizującej się w rozwoju zespołów zarządzających, stworzył fabułę adresowaną do tych, którzy chcą stać się profesjonalnymi liderami zespołów.

Po pierwszych dwóch tygodniach obserwowania problemów występujących w firmie DecisionTech Kathryn Petersen, jej nowa dyrektor generalna, przeżyła wiele chwil zwątpienia. Wiedziała jednak, że niewiele przemawiało za odrzuceniem propozycji objęcia tego stanowiska. Przede wszystkim przejście na emeryturę sprawiło, że stała się niecierpliwa i nic nie ekscytowało jej tak, jak trudne wyzwania. W chwili gdy zdecydowała się przyjąć tę pracę, nie zdawała sobie jednak sprawy z tego, jak źle funkcjonuje zespół zarządzających i jakie wyzwania rzucą jej jego członkowie – wyzwania większe niż te, które napotkała kiedykolwiek wcześniej. Kathryn Petersen staje wobec ostrego kryzysu przywództwa: ma pojednać zespół pogrążony w chaosie zagrażającym bytowi całej firmy. Czy odniesie sukces? Czy zostanie zwolniona? Czy firma upadnie?
Pasjonujące opowiadanie Lencioniego przypomina nam o tym, że przywództwo wymaga tyleż odwagi, co przenikliwości. W trakcie opowiadania Lencioni odkrywa przed nami pięć dysfunkcji stanowiących samo sedno przyczyn częstych trudności, jakie przeżywane są w pracy zespołowej. Autor nakreśla model i etapy działań, dzięki którym będziemy mogli pokonać te przeszkody i budować spójne i skuteczne zespoły.

Pięć dysfunkcji pracy zespołowej. Opowieść o przywództwie - audiobook od Patrick Lencioni możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć