ebook Lot nad kukułczym gniazdem - audiobook
4.26 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 13120)

Lot nad kukułczym gniazdem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.50
Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
18.90 zł
25.84 zł
29.00 zł
Inne proponowane

Kultowa powieść Keseya rozsławiona filmem Miloša Formana z nagrodzoną Oscarem rolą Jacka Nicholsona. McMurphy, szuler, dziwkarz i zabijaka, udaje wariata, aby wykpić się od odsiadywania wyroku. Pobyt w szpitalu psychiatrycznym jawi mu się jako dobry żart do chwili, kiedy dowiaduje się, że nie odzyska wolności, dopóki nie uznają go za wyleczonego. Decyzja należy do Wielkiej Oddziałowej, siostry Ratched, z pozoru uosobienia słodyczy i dobroci, w rzeczywistości sadystki znęcającej się nad pacjentami. McMurphy, który dotąd buntował przeciwko niej chorych, zaczyna nagle rozumieć, iż aby opuścić szpital, musi się przed nią ukorzyć. Ale czy gotów jest dać się pokonać bezdusznemu Kombinatowi, który złamał tyle istnień ludzkich?

Lot nad kukułczym gniazdem - audiobook od Ken Kesey możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo dobra książka, wstrząsający obraz "łamania" człowieka, który chce pozostać sobą. Co mnie urzekło, to świetne przedstawienie drugoplanowych bohaterów, ich podejścia do spraw związanych ze szpitalem i konfrontacja z osobą głównego bohatera i jego podejściem do tych do szpitalnej rzeczywistości.

  • Awatar

    Książka jest protestem przeciwko totalitaryzmowi. Opowiada o losie ludzi nieprzystosowanych do życia społeczeństwie. Powieść mroczna i psychodeliczna, wywołująca mnóstwo przemyśleń.

Warto zerknąć