ebook Ja inkwizytor: Dotyk zła - audiobook
3.85 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1772)

Ja inkwizytor: Dotyk zła - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 16.46
Audiobook - najniższa cena: 19.90
-25% 19.90 zł Lub 17.91 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.91 zł
Inne proponowane
Dwa opowiadania z cyklu o słynnym inkwizytorze Mordimerze Madderdinie. W pierwszym zmierzy się on z mrocznymi siłami stojącymi za serią zabójstw. W drugim wpadnie w sidła pewnej uroczej góralki.

Dlaczego bogaty kupiec pragnie utopić we wrzącej smole ubóstwianego synka? Dlaczego zacny patrycjusz w okrutny sposób zabija ukochaną żonę? Mordimer Madderdin musi wyjaśnić, jaka siła popycha ludzi do czynienia bezrozumnego zła. Sam zaś wpada w miłosne sidła zastawione przez uroczą góralkę.

„Jak zwykle u Piekary «Dotyk zła» to proza dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Z pomysłem i świetną realizacją, bardziej lub mniej skręcająca w stronę kryminału. Autor – co może być pewną niespodzianką – tym razem pozwala sobie na polityczne aluzje, dowodząc dobitnie, że poprawność jest mu obca” – Monika Frenkiel, Onet.pl

Ja inkwizytor: Dotyk zła - audiobook od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć