ebook Wieże do nieba - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7806)

Wieże do nieba - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.34
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
-22% 13.90 zł
-5% 25.42 zł Lub 22.88 zł
26.91 zł Lub 24.22 zł
26.91 zł
Inne proponowane
Dwa opowiadania o początkach inkwizytorskiej kariery Mordimera Madderdina. Młody adept sztuki nawracania poszukuje seryjnego zabójcy i bada przypadek prawdopodobnego użycia czarnej magii.

Oto świat, w którym Chrystus zstąpił z krzyża i surowo ukarał swych prześladowców. Świat, gdzie słowa modlitwy brzmią: „i daj nam siłę, byśmy nie przebaczali naszym winowajcom”. Oto on – inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.
Dwie opowieści, których bohaterem i narratorem jest Mordimer Madderdin, świeży absolwent Akademii Inkwizytorium. W pierwszej z nich – „Dziewczyny Rzeźnika” – młody adept sztuki nawracania razem ze starym i doświadczonym inkwizytorem, mistrzem Knotte, próbuje rozwikłać tajemnicę okrutnego seryjnego zabójcy atakującego młode dziewczęta.
„Wieże do nieba” to historia dwóch słynnych architektów rywalizujących o to, który z nich wzniesie najdoskonalszą katedrę na świecie. Mordimer Madderdin zostaje wezwany, by zbadać, czy jeden z budowniczych nie stosuje czarnej magii w celu pognębienia przeciwnika.

Wieże do nieba - audiobook od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć