Ja inkwizytor: Wieże do nieba - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.67 / 5.00
liczba ocen e-booka: 7434
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
24.97 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
25.02 zł
26.91 zł
26.91 zł
Opis:
Dwa opowiadania o początkach inkwizytorskiej kariery Mordimera Madderdina. Młody adept sztuki nawracania poszukuje seryjnego zabójcy i bada przypadek prawdopodobnego użycia czarnej magii.

Oto świat, w którym Chrystus zstąpił z krzyża i surowo ukarał swych prześladowców. Świat, gdzie słowa modlitwy brzmią: „i daj nam siłę, byśmy nie przebaczali naszym winowajcom”. Oto on – inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.
Dwie opowieści, których bohaterem i narratorem jest Mordimer Madderdin, świeży absolwent Akademii Inkwizytorium. W pierwszej z nich – „Dziewczyny Rzeźnika” – młody adept sztuki nawracania razem ze starym i doświadczonym inkwizytorem, mistrzem Knotte, próbuje rozwikłać tajemnicę okrutnego seryjnego zabójcy atakującego młode dziewczęta.
„Wieże do nieba” to historia dwóch słynnych architektów rywalizujących o to, który z nich wzniesie najdoskonalszą katedrę na świecie. Mordimer Madderdin zostaje wezwany, by zbadać, czy jeden z budowniczych nie stosuje czarnej magii w celu pognębienia przeciwnika.

Ja inkwizytor: Wieże do nieba - audiobook od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć