Ksenocyd - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 3.76 / 5.00
liczba ocen: 3348
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.70 zł
24.80 zł
25.73 zł
31.00 zł
Pozostałe księgarnie
-30% 21.70 zł
27.90 zł
31.00 zł
Opis:

Trzeci, nominowany do Nagrody „Hugo” tom kultowego cyklu Carda! Życiu mieszkańców Lusitanii zagraża inteligentny wirus. Równie wielkie niebezpieczeństwo zbliża się nieuchronnie z kosmosu...

 

Ender jako chłopiec uratował Ziemię przed najazdem Robali, ale wdzięczność ludzi nie trwała długo. Winą za wymordowanie obcej rasy obarczyli tego, który ich uratował. Szanują i podziwiają Mówcę Umarłych, twórcę odnowy moralnej, który głosi szacunek dla wszelkiej formy życia. Nikt nie wie, że Ender i Mówca to ta sama osoba. Ten ostatni zostaje wezwany na planetę Lusitanię, gdzie odkryto kolejną formę inteligentnego życia. Prosiaczki po śmierci ich pierwszego ciała zamieniają się w drzewa. Jednak w procesie przejścia konieczny jest udział myślącego wirusa, który zagraża życiu ludzi. Kongres międzyplanetarny wydaje rozkaz zniszczenia planety. Kryzys narasta...„Bezdyskusyjnie najlepsza seria science fiction ostatniej dekady” – „The Columbus Dispatch”„Tą powieścią Orson Scott Card po raz kolejny udowodnił, że należy do grona prawdziwych mistrzów science fiction. Jego nazwisko można spokojnie wymieniać jednym tchem obok Isaaca Asimova, Franka Herberta czy Ursuli K. Le Guin” – „Magill Book Reviews”

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nie dałem rady, pierwszą część wysłuchałem szybko i podobało mi się, druga była OK, ale przy tej, po prostu poddałem się. Osobiście mnie strasznie zamulała.

Inne proponowane
Warto zerknąć