ebook Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć - audiobook
4.11 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2993)

Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.78
Audiobook - najniższa cena: 26.60
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
26.60 zł Lub 23.94 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.60 zł
26.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane
Tylko jedna bariera stoi między Tobą a sukcesem. Nie jest nią ani doświadczenie, ani talent. Uwierz zatem w siebie i naucz się przekształcać kontakt w porozumienie. Pomoże Ci w tym ten poradnik.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego inni ludzie szybko robią karierę, podczas gdy Twoja utknęła w martwym punkcie? Dlaczego nikt nie zachwyca się Twoimi wspaniałymi pomysłami? Czy nie wygląda na to, że nikt nie słucha tego, co masz do powiedzenia? Być może nie, gdyż mimo że się komunikujesz, nie potrafisz się porozumieć.
John C. Maxwell, światowej sławy ekspert zarządzania twierdzi, że jeśli chcesz odnieść sukces, musisz nauczyć się porozumiewać z ludźmi. Chociaż może się wydawać, że niektórzy rodzą się z tą umiejętnością, prawda jest taka, że każdy może nauczyć się, jak przekształcić kontakt w porozumienie.
W książce „Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć” Maxwell przedstawia pięć zasad i pięć porad praktycznych, które pozwolą Ci na efektywne porozumiewanie się z indywidualnymi osobami, z grupą i z publicznością. Można do nich zaliczyć: znajdowanie wspólnej płaszczyzny; upraszczanie przekazu; wzbudzanie zainteresowania; inspirowanie; bycie sobą w relacjach z innymi ludźmi.
Gdy je opanujesz, relacje z całym otoczeniem – szefem, dziećmi, współpracownikami, sąsiadami – osiągną zupełnie nową jakość.

Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć - audiobook od John C. Maxwell możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć