ebook Tak! 50 sekretów nauki perswazji - audiobook
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Mała zmiana może radykalnie zwiększyć Twoją siłę perswazji! Bo prawdziwe przekonywanie to nie sztuka, a naukowe podstawy i skuteczne strategie.

Jaki wyrób papierniczy może istotnie zwiększyć skuteczność twoich prób wpływania na innych? Którego słowa powinieneś zacząć dziś używać, by zwiększyć swą siłę przekonywania o 50 procent? Dlaczego osoba przekonana o wyższości BMW miałaby kupić mercedesa?
Każdego dnia stajemy przed wyzwaniem, jakim jest nakłanianie innych, by robili to, co chcemy. Ale co sprawia, że ludzie zgadzają się spełniać nasze prośby? Poradnik Roberta B. Cialdiniego, Steve’a J. Martina i Noaha J. Goldsteina, oparty na wynikach prowadzonych od 60 lat badań nad psychologią perswazji, zawiera wiele wartościowych spostrzeżeń, które pomogą Ci zwiększyć siłę przekonywania w pracy i w domu.
Niezależnie od tego, czy chcesz, by ktoś dał Ci awans, zażył lekarstwo, przestał wnosić do domu błoto na butach czy zagłosował na Ciebie, z tej książki dowiesz się, w jaki sposób niewielkie zmiany w zachowaniu mogą mieć ogromny wpływ na Twój sukces.

Tak! 50 sekretów nauki perswazji - audiobook od Robert B. Cialdini możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć