ebook Czerwone krzesło - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 951)

Czerwone krzesło - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.78
Audiobook - najniższa cena: 19.44
wciąż za drogo?
19.44 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza odsłona znakomitej historii o Magicznym drzewie spełniającym życzenia. Wielokrotnie nagradzane i adaptowane „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło” to jeden z największych wydawniczych przebojów ostatnich lat, który wciąż zyskuje na popularności.

Książka Andrzeja Maleszki stała się podstawą znakomicie przyjętej adaptacji filmowej, a teraz do rąk odbiorców trafia również wersja audio tego znakomitego przygodowego tekstu.

Usłyszymy historię trojga dzieci, które nieco przypadkiem trafiają na niezwykłe krzesło wykonane z magicznego, spełniającego dobre i złe prośby drzewa. Będzie niebezpiecznie i wesoło, ale przede wszystkim tajemniczo i magicznie.
To historia, która zachwyca dzieci, jest bowiem opowieścią o ich rówieśnikach, którzy mają podobne problemy i żyją w takim samym świecie jak one same. Ale jest to również nagranie, którego znakomicie słucha się wspólnie z dziećmi. To nie tylko znakomite przygody, ale również znakomity obraz współczesnych dzieci.

Książka w wersji audio ukazała się w interpretacji Marcina Dorocińskiego.

Czerwone krzesło od Andrzej Maleszka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć