ebook Pieśń łuków: Azincourt - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Pieśń łuków: Azincourt - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Bitwa pod Azincourt to jedno z największych wydarzeń w dziejach średniowiecznej Europy. Fascynująca opowieść o tej batalii pióra mistrza fabuły historycznej Bernarda Cornwella – teraz w wersji audio!

Historia batalii, która wywołała w całej Europie falę poruszenia, została połączona z losami zdolnego łucznika Nicholasa Hooka, banity szukającego odkupienia. Autor prowadzi czytelnika przez pełną dramatów akcję podpartą rzetelną wiedzą historyczną, w której nie zabraknie nawet ciekawostek technicznych dotyczących ówczesnej broni, budowli itp. W iście sienkiewiczowskim stylu kieruje młodego bohatera ku przeznaczeniu. Co znajdzie Nicholas na błotnistych polach bitwy – zagładę czy ocalenie?
Bernard Cornwell jest najpopularniejszym i najbardziej poczytnym angielskim pisarzem powieści historycznych. Jak nikt inny potrafi pokazać losy jednego człowieka wplecione w wartkie nurty historii.

„Azincourt to jedno z najżywiej oddziałujących na naszą wyobraźnię epickich wydarzeń w dziejach Anglii (...) Jest to tryumf słabego nad silnym, zwycięstwo prostego żołnierza nad dosiadającym konia rycerzem i stanowczości nad pychą. (...) Jest to również opowieść o prawdziwej rzezi i okrucieństwie”.

Sir John Keegan, „The Face of Battle”

Pieśń łuków: Azincourt - audiobook od Bernard Cornwell możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Lektura obowiązkowa dla miłośników średniowiecza. Barwny opis samej bitwy ale także szeroko przedstawione poprzez losy głównych bohaterów tło historyczne. DO tego ciekawa koncepcja audiobook'a z muzycznymi wstawkami.

Warto zerknąć