ebook Potem... - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6366)

Potem... - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
-43% 21.90 zł
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
31.10 zł Lub 27.99 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
27.99 zł
31.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Czy jesteś gotowy na ostatni dzień Twojego życia?

Poruszająca historia miłosna, w której pobrzmiewają echa słynnej Nostalgii Anioła.

Nowojorski adwokat Nathan Del Amico robi karierę kosztem zaniedbywanej rodziny. Jego żona, Mallory, decyduje się odejść, choć wciąż go kocha. Pewnego razu w kancelarii Nathana zjawia się Garrett Goodrich, chirurg, ordynator oddziału opieki paliatywnej, opiekun ludzi beznadziejnie chorych. Posiada on szczególny dar – dostrzega świetlistą aureolę nad osobami, które mają rychło zejść z tego świata.

Rolą Posłańców, bo tak nazywani są ludzie obdarzeni podobną cechą, jest podtrzymywanie na duchu skazanych na śmierć. Goodrich w sposób zawoalowany mówi Nathanowi, że i on wkrótce umrze. Od tej pory Nathan inaczej patrzy na świat, zdaje sobie sprawę, że zawiódł ukochaną żonę. Stara się ułożyć stosunki z Mallory i córką, bierze na siebie winę za wypadek, którego nie spowodował. Ścigając się z czasem, nie od razu pojmuje, że jego przeznaczeniem jest zostać Posłańcem...

Potem... - audiobook od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć