ebook Kreatywność. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kreatywność. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
27.90 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
34.90 zł
Inne proponowane

„Badanie twórczości poprzez skupienie się jedynie na jednostce, jest jak próba zrozumienia zagadnienia, „dlaczego jabłoń daje jabłka?” patrząc tylko na drzewo, a ignorując słońce i ziemię, które wspierają jej życie!”. M. Csikszentmihalyi

Można powiedzieć, ze Marek Stączek to osoba, która na co dzień zajmuje się kreatywnością. Oprócz tego, że jest autorem znakomitych poradników w dziedzinie biznesu, czynnie zajmuje się również doradztwem w kwestiach związanych z innowacyjnością i twórczym myśleniem kadry menedżerskiej w koncernach.
Tym razem prezentujemy audiobook na podstawie jednej z kilku publikacji Stączka, w której autor opowiada, jak wdrożyć innowacyjne myślenie w firmie. Kreatywność to hasło, za którym kryją się konkretne działania. W audiobooku, który trafia właśnie do słuchaczy, Stączek wyjaśnia, jak poddać firmę analizie i wprowadzić do jej funkcjonowania metody, które przyniosą najlepsze efekty. Nie wystarczy rozporządzenie prezesa lub konkretny punkt w regulaminie. To wspólna, twórcza, rozłożona w czasie praca, której efekty mogą być zaskakująco dobre i sprawić, że oprócz świetnie prosperującego przedsiębiorstwa zyskamy również zadowolonych, szczęśliwych pracowników na wszystkich szczeblach.
Wersję audio publikacji „Kreatywność. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie” prezentuje Artur Kalicki.

Kreatywność. Jak rozwijać innowacyjne myślenie w firmie - audiobook od Marek Stączek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć