Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - audiobook
4.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6182)

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.44
Audiobook - najniższa cena: 33.46
wciąż za drogo?
33.46 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jeśli chcesz przestać palić, a nie znajdujesz w sobie motywacji potrzebnej do podjęcia tej ważnej decyzji, ten poradnik pozwoli Ci w pełni zrozumieć mechanizmy trzymającego Cię w objęciach nałogu, oraz odnaleźć determinację, pozwalającą na skuteczne zerwanie z tym coraz mniej modnym i popularnym złym nawykiem.

Allen Carr w prosty i przystępny sposób przygotowuje czytelnika – nałogowca – do poukładania sobie w głowie myśli o zaprzestaniu palenia. Pomaga je ułożyć w taki sposób, abyśmy zrozumieli, że potrzeba rzucenia palenia jest w nas na tyle silna, że jesteśmy w stanie uporać się z tym problemem i zrozumieć jego mechanizmy.

Autor w prosty i przystępny sposób przekazuje potrzebującemu argumenty, uczy w jaki sposób ich użyć, aby w prosty i w miarę „bezbolesny” sposób wydostać się z tej zabijającej nasz organizm pułapki.  

Nie bądź niedowiarkiem i wypróbuj skuteczność metody Allena Carra. Wiele osób potwierdziło, że przeczytanie tego poradnika, w znacznym stopniu pomogło pozbierać myśli i następnie uporać się z tym obrzydliwym nałogiem. 

Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie od Allen Carr możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć