ebook Jak przestać się martwić i zacząć żyć - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 56149)

Jak przestać się martwić i zacząć żyć - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 20.70
Audiobook - najniższa cena: 23.40
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
23.40 zł Lub 21.06 zł
23.90 zł
23.40 zł
23.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Jeśli czujesz, że zbyt często trapią cię zmartwienia, jesteś nadmiernie zestresowany, a szef zarzuca się Cię ciągle nową pracą i kolejnymi, coraz trudniejszymi obowiązkami. Jeżeli zmęczenie psychiczne daj Ci już mocno w kość, to książka Jak przestać się martwić i zacząć żyć  bez wątpienia powinna stać się Twoja lekturą.

Dzięki tej książce nauczysz się jak odnaleźć motywację do walki ze swoimi lękami i wszelkimi obawami. To poradnik, który jest doskonałym drogowskazem, ukazującym i obrazującym w jaki sposób zawartą w niej wiedzę należy wprowadzić do swojego życia, aby wreszcie zacząć żyć pełną piersią i nie czuć się ciągle, jakbyś był w sytuacji bez wyjścia. Dale Carnegie pokaże Ci, że z każdej takiej sytuacji, nawet tej najbardziej beznadziejnej jest zawsze jakieś wyjście. Nauczy Cię także, jak z tych doświadczeń życiowych czerpać korzyści, które z powodzeniem można wykorzystać w dalszym życiu.

Jak przestać się martwić i zacząć żyć to książka, która w radykalny sposób zmieni Twoje myślenie i spojrzenie na dotychczasowe życiowe dokonaniu. W żadnym wypadku nie są to suche, naukowe fakty, które wprawią Cię jedynie w zdumienie, to sytuacje z życia wzięte, które inne osoby z powodzeniem zastosowały u siebie. Po zakończonej lekturze, nie chowaj tej ksiązkij zbyt głęboko, bo to pozycja, do której zawsze chętnie zechcesz wracać.

Wiedzę z tego audiobooka możesz czerpać słuchając interpretacji Pawła Kleszcza. 

Jak przestać się martwić i zacząć żyć - audiobook od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć