ebook Bezpieczna przystań - audiobook
4.19 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 277949)

Bezpieczna przystań - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.68
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
30.41 złpremium: 19.62 zł Lub 19.62 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.90 zł
39.90 zł
32.25 zł
32.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Znakomity romans obyczajowy niekwestionowanego mistrza opowieści o miłości, autora kilkunastu powieści, których pokaźna część została przeniesiona na ekran.

Kiedy w niewielkim miasteczku Southport na południu USA pojawia się tajemnicza młoda kobieta, mieszkańcy zadają sobie pytanie, co skłoniło ją do rozpoczęcia życia w tym odizolowanym miejscu. Piękna, ale zamknięta w sobie Katie pracuje w lokalnej restauracji i wyraźnie unika nawiązywania nowych znajomości. Udaje się jej zachować dystans do momentu, w którym poznaje Alexa, właściciela sklepu i owdowiałego ojca dwójki dzieci. Wbrew sobie, Katie coraz bardziej angażuje się w życie rodziny. Ale nawet najczystsze uczucie nie odmieni jej przeszłości. Kobieta miała dobry powód, by zmienić tożsamość i uciec z Bostonu. Pogrzebała całe swoje dawne życie, by uciec przez brutalem, który zamienił jej życie w piekło. Teraz musi zdecydować, czy żyć dalej samotnie pod fałszywym imieniem, czy podjąć ryzyko i walczyć o własne szczęście. To pierwsze pozwoli jej zapomnieć przeszłość i zapewni bezpieczeństwo. To drugie da jej nadzieję na zbudowanie przyszłości.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

Bezpieczna przystań - audiobook od Nicholas Sparks możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć