Złodziej pioruna - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 5.00 / 5.00
liczba ocen: 1
cena od: 32.96
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 32.96 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
32.96 zł
33.06 zł
37.52 zł
37.90 zł
Pozostałe księgarnie
37.90 zł
Opis:

Wiecie co, wcale nie chciałem być osobą półkrwi.Nie prosiłem się o to, żeby być synem greckiego boga. Byłem zwyczajnym dzieckiem: chodziłem do szkoły, grałem w koszykówkę i jeździłem na rowerze. Nic szczególnego. Dopóki przez przypadek nie wyparowałem nauczycielki matmy. Wtedy się zaczęło. Teraz zajmuję się walką na miecze, pokonywaniem potworów, w czym pomagają mi przyjaciele, a poza tym staram się po prostu… przeżyć. Zrozumiecie to, jak przeczytacie opowieść o wszystkim, co stało się po tym, jak Zeus, bóg niebios, uznał, że ukradłem mu piorun – a rozgniewany Zeus to naprawdę spory problem!

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Jak to opisać?
  Po pierwsze, jak to zwykle w serwisie audioteka.pl - nagranie jest na wysokim poziomie. Przyjemny głos lektora, i świetna interpretacja, powodują, że w samochodzie słucha się świetnie i nie chce się usypiać. (A to ma znaczenie.)
  Po drugie, sama jakość nagrania powoduje, że nie ma się wątpliwości, co do profesjonalnego podejścia lektora i nagrywających do pracy jakiej się podejmują.
  Treść książki jest także ciekawa. Znałem ją wcześniej z filmu, ale okazuje się (jak zwykle), że książka bogactwem treści przewyższa wersję kinową.
  Odkrywczym jest dla mnie przeniesienie tego, co znałem do tej pory z mitologii w świat współczesny i udowodnienie, że można ze starych opowieści, uczynić nowe, w sposób tak intrygujący i świeży.
  Ze smutkiem odkryłem, że wersji audio, doczekała się tylko pierwsza, część, ale nie wykluczam nabycie wersji ebookowej i to części wszystkich.

Inne proponowane
Warto zerknąć