ebook Uratuj mnie - audiobook
3.67 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6347)

Uratuj mnie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.40
Audiobook - najniższa cena: 30.60
wciąż za drogo?
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
30.60 zł Lub 27.54 zł
31.10 zł Lub 27.99 zł
38.90 zł
30.60 zł
32.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Nie wyznając sobie uczuć, para zakochanych żegna się na lotnisku. Samolot, do którego wsiada dziewczyna rozbija się zaraz po starcie. Ale to nie koniec... Czy miłość okaże się silniejsza od śmierci?

Sam, nowojorski lekarz niepocieszony po samobójczej śmierci żony, i Juliette, młoda kobieta, której nie udało się zrealizować marzeń o karierze aktorskiej na Broadwayu, spotykają się przypadkiem tuż przed jej powrotem do Paryża. Spędzają wspólnie weekend. Bojąc się zaangażować, każde udaje kogoś, kim nie jest. Miłość przychodzi nieoczekiwanie, ale wyjazd Juliette jest przesądzony. Dziewczyna wsiada do samolotu, który eksploduje krótko po starcie, o czym przerażony Sam dowiaduje się z telewizji. Następnego dnia spotyka w parku kobietę, która oznajmia mu, że Juliette nie zginęła. Grace ma też dla niego drugą, mniej przyjemną wiadomość – Juliette pozostało tylko kilka dni życia.
Kim jest nieznajoma i dlaczego tyle o nich wie? Skąd wzięła noszący datę następnego dnia egzemplarz gazety, informującej o cudownym ocaleniu? Może wszystko jakoś się wyjaśni, a miłość okaże się silniejsza od śmierci?

Uratuj mnie - audiobook od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć