ebook Audio Kurs - Angielski wersja amerykańska Kurs podstawowy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Audio Kurs - Angielski wersja amerykańska Kurs podstawowy - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 21.12
wciąż za drogo?
21.12 zł Lub 19.01 zł
22.96 zł
21.12 zł
21.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Angielski (wersja amerykańska) Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących i wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do USA w celach turystycznych, do pracy i na studia.

Kurs podstawowy obejmuje 12 lekcji (145 min. nagrań) i uczy blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróż, hotel, zakupy, nagłe wypadki, rozmowa o pracę. E-book (64 strony) zawiera pełen zapis wszystkich nagrań, odpowiedzi do ćwiczeń oraz podsumowanie wyjaśniające najważniejsze różnice (leksykalne i gramatyczne) między angielskim brytyjskim (British English) i amerykańskim (American English).

Oprócz zapisu nagrań e-book zawiera także podstawowe informacje gramatyczne, wiadomości o języku oraz informacje dla osób wyjeżdżających do pracy w USA. Ostatnia lekcja poświęcona jest w całości jej poszukiwaniu - uczy słownictwa i wyrażeń niezbędnych dla każdego udającego się do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej w celach zarobkowych.

Dodatkowo w e-booku:

- przystępne wyjaśnienie najważniejszych zagadnień gramatycznych

- pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów

- słowniczek do każdej lekcji

- odpowiedzi do ćwiczeń

- najważniejsze informacje dla osób wyjeżdżających do USA

Audio Kurs - Angielski wersja amerykańska Kurs podstawowy - audiobook od Autor nieznany możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć