ebook Klasa Pani Czajki - audiobook
3.61 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 84)

Klasa Pani Czajki - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 23.94
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
-36% 13.90 zł
18.62 zł Lub 16.76 zł
19.71 zł
Inne proponowane
Kultowa powieść dla młodzieży. Zdobyła prestiżowe miejsce na liście bestsellerów tygodnika „Wprost”, a jej pierwsze wydanie sprzedało się w nakładzie ponad 30 000 egzemplarzy.
 

Nowa szkoła, nowa klasa, nowe przyjaźnie i wyzwania, miłości i rozczarowania. Zawsze zakochana Kamila, jej przyjaciółka Małgośka, zakręcony Maciek i „najpiękniejsza” Kaśka to tylko część tej paczki. Razem będą jeździć na wycieczki, razem urządzać domówki, ale też razem uda im się wybrnąć ze szkolnych kłopotów i trudnych sytuacji rodzinnych. Chociaż nie zawsze... I czasem wcale nie razem. Grunt, że nie będą się nudzić!


Pierwsze wydanie powieści w wersji drukowanej rozeszło się w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy i znalazło się na liście bestsellerów „Wprost” jako jedyna pozycja dla młodzieży polskiego autora.

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa Pani Czajki - audiobook od Małgorzata Karolina Piekarska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć