ebook Klasa Pani Czajki - audiobook
3.61 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 84)

Klasa Pani Czajki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.61
Audiobook - najniższa cena: 19.66
wciąż za drogo?
19.66 zł Lub 17.69 zł
21.90 zł
19.71 zł
21.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Kultowa powieść dla młodzieży. Zdobyła prestiżowe miejsce na liście bestsellerów tygodnika „Wprost”, a jej pierwsze wydanie sprzedało się w nakładzie ponad 30 000 egzemplarzy.
 

Nowa szkoła, nowa klasa, nowe przyjaźnie i wyzwania, miłości i rozczarowania. Zawsze zakochana Kamila, jej przyjaciółka Małgośka, zakręcony Maciek i „najpiękniejsza” Kaśka to tylko część tej paczki. Razem będą jeździć na wycieczki, razem urządzać domówki, ale też razem uda im się wybrnąć ze szkolnych kłopotów i trudnych sytuacji rodzinnych. Chociaż nie zawsze... I czasem wcale nie razem. Grunt, że nie będą się nudzić!


Pierwsze wydanie powieści w wersji drukowanej rozeszło się w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy i znalazło się na liście bestsellerów „Wprost” jako jedyna pozycja dla młodzieży polskiego autora.

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa Pani Czajki - audiobook od Małgorzata Karolina Piekarska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć