ebook Hiszpański. Krok dalej - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Hiszpański. Krok dalej - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 25.52
wciąż za drogo?
-19% 25.52 zł Lub 22.97 zł
27.23 zł
23.70 zł
-19% 25.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Audiobook do nauki języka hiszpańskiego

Znasz podstawowe zwroty z hiszpańskiego? Masz opanowane najważniejsze słówka i zwroty? Audiobook proponuje pójść krok dalej i poznać więcej słów, nauczyć się rozmawiać z Hiszpanami, budować samodzielne rozbudowane teksty.
Każda lekcja zawiera poszerzone słownictwo, rozmówki, ciekawostki + gramatyka

Hiszpański Krok dalej to nagrania 225 minut lekcji w najlepszym wykonaniu profesjonalnych lektorów. Zestaw1500 niezbędnych słów i wyrażeń podanych przez native speakerów. Praktyczne i interesujące dialogi oraz gramatyka z ćwiczeniami i kluczem odpowiedzi, gwarantują skuteczność nauki. Wszystkie lekcje opatrzone są anegdotami - ciekawostki szlak Camino de Santiago, przepis na gazpacho, sylwetka Antonio Gaudiego.

Hiszpański Krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Poszerza znajomość hiszpańskiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1)

W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ciekawostki na temat kultury i obyczajów. Praktyczne ćwiczenia umożliwijaa powtarzanie materiału.

Dodatkowo dołączony podręcznik (200 str.) zawiera 18 lekcji tematycznych – w tym 3 rozdziały Niezbędnej powtórki, wstęp gramatyczny z ćwiczeniami, zestawy słówek, praktyczne zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski. Ponadto znajdują się w niej ciekawostki związane z językiem i kulturą Hiszpanii.

Wysokiej jakości nagrania (225 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy hiszpański akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów – rodowitych Hiszpanów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Hiszpański Krok dalej jest polecany jako kontynuacja samodzielnej nauki z Audio Kursem Hiszpański Kurs podstawowy.

Hiszpański. Krok dalej - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć