ebook Coaching czyli przebudzacz neuronów - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Coaching czyli przebudzacz neuronów - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 31.36
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
31.36 zł Lub 28.22 zł
34.90 zł
31.36 zł
31.41 zł
Inne proponowane
Zaproszenie do zmiany życia i sposobu myślenia za pomocą technik coachingowych. Pozycja autorstwa cenionego i doświadczonego w tej dziedzinie trenera.

Początek to ważny moment. Nie można go pominąć. To tutaj - na początku - wszystko możesz zacząć. Może zdarzyć się, że jeden dzień zmieni całe Twoje życie. Napotkany człowiek, przeczytana książka, obejrzany film lub zasłyszane słowa. Mogą zmienić wszystko. Życie bowiem staje się w chwilach. Właśnie masz przed sobą taką szansę.
Jeśli choć raz w życiu zadałeś sobie pytanie: Co dalej?, uwierz – to książka dla Ciebie. Nie tylko dlatego, że to po prostu dobra lektura. Podyktowana doświadczeniem i przemianą wielu osób. Powinieneś ją przesłuchać, bo dzięki temu przestaniesz tracić czas. Zaczniesz oddychać, poczujesz, że zmiana, której pragniesz, jest w zasięgu ręki.
Możesz się przebudzić. Warunek jest jeden. Daj sobie szansę na siebie.
Wstęp do książki czyta sam autor Maciej Bennewicz. Na lektora pozostałej części swojego dzieła wybrał znanego polskiego aktora, Rocha Siemianowskiego.

Coaching czyli przebudzacz neuronów - audiobook od Maciej Bennewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć