ebook Komunikacja kreatywna. Jak być dobrym mówcą i sprawnym rozmówcą - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Komunikacja kreatywna. Jak być dobrym mówcą i sprawnym rozmówcą - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.21
Audiobook - najniższa cena: 31.34
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
34.41 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
31.34 zł Lub 28.21 zł
37.00 zł
31.34 zł
31.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Umiejętność dyskusji i przekonywania jest dużą sztuką

Autor, Marek Strączek, dzieli się w audiobooku doświadczeniem i przekonaniami, jak w rozmowie być tą stroną dominującą i zawsze skutecznie przekonać kogoś do naszych poglądów i racji. Wypowiedzi, które można wykorzystać, tak w prezentacji na forum jak i podczas rozmów biznesowych. 
„Audiobook zawiera wiele praktycznych uwag i ciekawych przykładów jak rozwijać indywidualną lekkość mówienia, jak świadomie pracować nad umiejętnościami werbalnymi, jak stać się kreatywnym i efektywną rozmówcą. Jestem przekonana, że po tej lekturze każdy będzie zdecydowanie bardziej świadomy siły jaką stanowi trafny i przemyślany komunikat werbalny, zarówno w sytuacjach publicznych, formalnych wystąpień jak i podczas rozmów. Dzięki informacjom tu zawartym staniemy się bardziej wymagającymi słuchaczami, a gadające głowy będą musiały ustąpić miejsca wartościowym mówcą stosującym twórczą komunikację.

Komunikacja kreatywna. Jak być dobrym mówcą i sprawnym rozmówcą - audiobook od Marek Stączek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć