ebook Dom nad rozlewiskiem - audiobook
3.19 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7610)

Dom nad rozlewiskiem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.70
Audiobook - najniższa cena: 22.63
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
30.09 złpremium: 19.41 zł Lub 19.41 zł
22.63 zł
23.87 zł Lub 21.48 zł
27.50 zł Lub 24.75 zł
26.13 zł
27.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Powieść, która podbiła serca niemal wszystkich polskich czytelniczek, teraz jako audiobook! Wraz z dwoma kolejnymi częściami cyklu sprzedała się już w ponad 500 000 egzemplarzy.

Małgorzata, rozczarowana swoim dotychczasowym życiem, ucieka z Warszawy. Wygryziona z pracy w agencji reklamowej przez młodszych i chorobliwie ambitnych, złamana niepowodzeniem w poszukaniu innego zatrudnienia, nie może znaleźć dla sobie miejsca w stolicy. Przenosi się więc na mazurską wieś. Tam poznaje na nowo… swoją matkę, z którą rozstała się w dzieciństwie, a także smak życia – toczącego się bez pośpiechu, skupionego na rzeczach podstawowych, czyli tak naprawdę najważniejszych.

W domu na Mazurach planuje przyszłość swoją i córki. Obmyśla nowy biznes – pensjonat. Znów odkryje smak miłości.

„Dom nad rozlewiskiem” to wspaniała, pełna ciepła i głębokiej mądrości opowieść o drodze, którą trzeba przebyć, by odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Ujmującą prostotą zachwyciła już tysiące polskich czytelniczek. Opisy piękna mazurskiej przyrody, przygotowywanych przez Małgorzatę smakowitych potraw, wypraw na tętniący życiem targ i oczywiście panująca tu serdeczna, rodzinna atmosfera są znakomitą odskocznią od pośpiechu dnia codziennego.

Może warto zastanowić się nad przepisem na życie podanym w powieści przez Małgorzatę Kalicińską?

Powieść czyta Marta Klubowicz.

Dom nad rozlewiskiem - audiobook od Małgorzata Kalicińska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć