ebook Lilka - audiobook
3.51 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1468)

Lilka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.83
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
27.34 złpremium: 17.64 zł Lub 17.64 zł
-28% 20.90 zł
25.00 zł
34.65 zł
34.65 zł Lub 31.19 zł
24.05 zł
29.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najpierw była bestsellerowa trylogia znad rozlewiska. Potem historia zwyczajnego faceta. Teraz Małgorzata Kalicińska równie fascynująco opowiada o Mani – żonie i matce, bez reszty poświęconej bliskim.

Marianna tarła ziemniaki na placki, gdy mąż jej powiedział, że odchodzi. Po trzydziestu latach drętwego małżeństwa mają prawo być sobą zmęczeni. Odchodzi... Bez żalu i pretensji. A na dodatek, z pytaniem o małą pomoc, wpada nielubiana przyrodnia siostra Lilka. Bohaterka powieści musi spojrzeć na swoje życie w zupełnie nowym świetle...
Syn od dawna na swoim, mąż z kochanką, ojciec coraz starszy. Marianna podsumowuje swoje życie – kogo kochała i kto ją kochał. Ile było w nim szczęścia, ile smutku? Pojawienie się Lilki pozwala jej inaczej spojrzeć na miłość, kobiecość, przebaczenie.

Małgorzata Kalicińska pokazuje, że rozstania nie muszą oznaczać pustki, życie nie kończy się po pięćdziesiątce, a samotność można zapełnić nowymi doświadczeniami, niespodziankami. I jeśli tylko pragniemy, miłość, przyjaźń – jakkolwiek byśmy je definiowali – mogą przyjść do nas w najmniej oczekiwanym momencie.

Audiobooka interpretuje Masza Bogucka.

Lilka od Małgorzata Kalicińska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć