ebook Imię Róży - audiobook
4.11 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 231542)

Imię Róży - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 28.03
Audiobook - najniższa cena: 27.86
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.86 zł Lub 25.07 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.06 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Średniowieczne opactwo, bogobojni benedyktyni, a wśród nich tajemnicze zabójstwa związane z zakazanymi księgami i mrocznym gmachem biblioteki! Książka Umberto Eco w wersji audio!

Listopad 1327 r. Do znamienitego opactwa benedyktynów w północnych Włoszech przybywają uczony franciszkanin Wilhelm z Baskerville wraz ze swoim uczniem i sekretarzem, nowicjuszem Adsem z Melku. Opat zwraca się do Wilhelma z prośbą o pomoc w rozwikłaniu zagadki tajemniczej śmierci jednego z mnichów. Sprawa jest nagląca, gdyż za kilka dni w opactwie ma się odbyć ważna debata teologiczna, w której wezmą udział dostojnicy kościelni, z wielkim inkwizytorem Bernardem Gui na czele. Tymczasem dochodzi do kolejnych morderstw, a w klasztorze panuje nastrój dziwnej zmowy.
Przenikliwy Anglik orientuje się, że wyjaśnienia mrocznego sekretu należy szukać w klasztornej bibliotece. Bogaty księgozbiór, w którym nie brak dzieł uważanych za niebezpieczne, mieści się w salach tworzących gigantyczny labirynt. Intruz może tam łatwo zabłądzić, a nawet – jak krążą słuchy – postradać zmysły. Jednak czego się nie robi dla rozwiązania tak intrygującej zagadki oraz, rzecz jasna, spokojnego snu braci benedyktynów...?

Imię Róży - audiobook od Umberto Eco możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć