ebook Powrót nauczyciela tańca - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6860)

Powrót nauczyciela tańca - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 33.33
wciąż za drogo?
33.33 zł
Inne proponowane
Kryminał Henninga Mankella bez komisarza Kurta Wallandera? Zaskakujące, ale możliwe – zwłaszcza jeśli śledztwo prowadzi równie uparty policjant Stefan Lindman.

Listopad 1999 r., szwedzka prowincja i dwa zagadkowe morderstwa, które wstrząsnęły okolicą. Czy te zbrodnie coś łączy?
Herbert Molin, emerytowany oficer policji, mieszka samotnie na odludziu. Cierpi na stany lękowe i bezsenność, które próbuje pokonać, układając od zmierzchu do świtu puzzle lub tańcząc z wykonaną na zamówienie lalką. Pewnej nocy zostaje napadnięty. Umiera w męczarniach. Krwawe ślady na podłodze układają się w kroki tanga…
Wynikami śledztwa interesuje się znajomy Molina, młody, poważnie chory policjant Stefan Lindman. Chociaż przebywa na urlopie zdrowotnym, postanawia nieoficjalnie włączyć się w dochodzenie. Wkrótce ginie najbliższy sąsiad ofiary. Stefan odkrywa zaskakującą wojenną przeszłość kolegi po fachu...
„Powrót nauczyciela tańca” nagrodzony w 2005 r. Gumshoe Award dla najlepszej Europejskiej Powieści Kryminalnej czyta aktor Leszek Filipowicz.

Powrót nauczyciela tańca - audiobook od Henning Mankell możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć