ebook Przez bezmiar nocy
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 60687)

Przez bezmiar nocy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 37.11
Audiobook - najniższa cena: 35.40
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 zł
34.72 zł
35.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przeżyli eterowe burze, ale czy ich uczucie przetrwa bezmiar nocy?

Po miesiącach rozłąki Aria i Perry znów są razem, lecz ich wspólna przyszłość jest niepewna. Perry, nowy Wódz Krwi plemienia Fal, musi walczyć o zaufanie swoich ludzi. Aria zaś prowadzi sekretną misję. Do tego gwałtowność burz eterowych się nasila, a niekończący się półmrok spowija ziemię. Aria i Perry mają coraz mniej czasu, by odnaleźć Wielki Błękit. Czy zdążą, zanim bezlitosny żywioł zniszczy ich świat i marzenia o wspólnej przyszłości?

Przez bezmiar nocy od Veronica Rossi możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Najbardziej polubiłam Roara, ale wyobrażam go sobie inaczej niż jest opisany xD Ja widzę go jako takiego wielkiego, umięśnionego i mega sympatycznego chłopaka. A według opisu jest raczej drobnej postury, znacznie mniejszej od Perry'ego. Po prostu tego nie widzę. Jednak jakkolwiek on by nie wyglądał, ważne, że i tak jest wspaniały! Zdecydowanie moja ulubiona postać już od pierwszego tomu!
    Nie wiem, czy zauważyliście, ale bardzo często w drugich tomach różnych serii główny męski bohater traci w oczach. Wiele przykładów przychodzi mi do głowy. O ile w pierwszym tomie dana postać jest wręcz magiczna, fascynuje i ją lubimy, tak drugi tom pokazuje jej wady. Czasem nawet ta postać zaczyna nas irytować i zupełnie przerzucamy swoją sympatię na kogoś innego. Może to rzeczywistość uderza w bohaterów (w tym i w nas), a może to tak zwany „syndrom drugiego tomu". Tak czy owak, i Perry się znalazł w tej szarej strefie. Chociaż wystarczył jeden moment w książce, żeby ponownie zyskał w moich oczach, a sympatia do niego wróciła. Brawo Perry!
    Drugi tom jest zdecydowanie mroczniejszy, ma też więcej zwrotów akcji i bardziej mnie zaskakiwał w kilku momentach. Niektórych rzeczy można było się domyślać, ale na pewno czytelnik nie będzie znudzony. Jak dla mnie super lektura i już biegnę w otchłań Wielkiego Błękitu!

Warto zerknąć