ebook W Jego ranach. Ćwiczenia duchowne. III tydzień - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

W Jego ranach. Ćwiczenia duchowne. III tydzień - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Audiobook - najniższa cena: 17.19
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
21.60 złpremium: 12.96 zł Lub 12.96 zł
20.52 zł Lub 18.47 zł
21.60 zł
17.19 zł
Inne proponowane

Ewangeliczne kontemplacje męki Jezusa, zaproponowane przez Józefa Augustyna SJ w nagraniu "W Jego ranach", ukazują z jednej strony całą powagę i dramat naszej sytuacji ludzi uwikłanych w grzech pierworodny, grzech świata i grzech osobisty, z drugiej zaś tajemnicę odwiecznej i nieskończonej miłości Boga do każdego człowieka.

To ona, Boska miłość, wydała na mękę i śmierć swojego Jednorodzonego Syna po to, byśmy dzięki Niemu mieli życie wieczne.

Rozważania trzeciego tygodnia Ćwiczeń duchownych pogłębiają nasze pragnienia coraz pełniejszego poznawania, miłowania i naśladowania naszego Mistrza w tym, co jest dla nas najtrudniejsze:"w znoszeniu wszelkich krzywd i wszelkiej zniewagi i wszelkiego ubóstwa, tak duchowego jak i materialnego, jeśli tylko najświętszy Majestat zechce nas wybrać i przyjąć do takiego rodzaju i stanu życia" (św. Ignacy Loyola). Kontemplacji męki towarzyszą rozważania poświęcone walce wewnętrznej, roli Eucharystii oraz ciemnej nocy mistyków i Jezusa.  

W Jego ranach. Ćwiczenia duchowne. III tydzień - audiobook od Józef Augustyn możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć