ebook Pinokio - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 54117)

Pinokio - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 6.46
Audiobook - najniższa cena: 10.37
12.90 zł
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
22.34 zł Lub 20.11 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
10.37 zł
14.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane
Pewien samotny stolarz bardzo pragnął mieć syna. Nie było mu to dane, dlatego na pocieszenie wyrzeźbił sobie drewnianą kukiełkę. Wbrew wszelkim oczekiwaniom pajacyk nagle ożył...
 

Stary biedny Dżepetto nigdy nie przypuszczał, jak wiele kłopotów ściągnie na siebie niewinnym pragnieniem posiadania syna. Pinokio, bo tak majster nazwał wystruganą przez siebie kukiełkę, okazał się wyjątkowo krnąbrnym pajacykiem. Za jego sprawą Dżepetto, niesłusznie posądzony o znęcanie się nad dzieckiem, trafił do więzienia. Niezrażony tą sytuacją postanowił jednak zaufać drewnianemu pajacykowi i sprzedał nawet jedyną swoją kurtkę, aby wyposażyć go w przybory niezbędne do rozpoczęcia nauki w szkole.
Niestety Pinokio jeszcze wiele razy nadużywał zaufania majstra. Mimo dobrych chęci, łatwo dawał się zwodzić przypadkowo napotkanym osobom, przez co wpadał w kolejne, coraz to gorsze tarapaty. Miał jednak okazję spotkać również uczciwych ludzi. Dzięki nim nauczył się z czasem odróżniać dobro od zła, a za swoje pozytywne przemiany otrzymał najlepszą z możliwych nagród...
„Pinokio” to powieść, którą kochają zarówno dzieci, jak i nieco starsi odbiorcy. Doczekała się wielu ekranizacji filmowych i teatralnych.

 

Audiobook  może być dostępny w ofercie e-księgarni z różnymi lektorami.

 

Pinokio - audiobook od Carlo Collodi możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć