ebook Zorro. Jeździec w masce - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zorro. Jeździec w masce - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Warto zerknąć

Bajka dla dzieci


Zamaskowany bohater, niezwykłe przygody i tło muzyczne, które przenosi nas do świata, w którym znalazł się odważny aby walczyć ze złem i nieść pomoc biednym, niewinnym, uciskanym ludziom.
„Zorro. Jeździec w masce” to audiobook, który przedstawia skróconą wersję przygód znanego z powieści, filmów i komiksów bohatera.
Autorem treści i lektorem jest Leszek Piskorz, który z myślą o młodszych słuchaczach przygotował półgodzinne nagranie stanowiące opis licznych, barwnych przygód postaci może nieco dziś zapomnianej, ale nadal stanowiącej klasykę literatury przygodowej.
Dzięki prostemu językowi i skondensowanej treści audiobook może być słuchany już przez najmłodszych, lubiących przygodowe historie odbiorców.
Leszek Piskorz czyta również inne adaptacje klasyki literatury, między innymi „Trzech muszkieterów” oraz „Przygody Sindbada Żeglarza”. To znakomity materiał, który pozwoli wprowadzić dzieci w świat przygodowych opowieści, które w oryginalnych wersjach być może okazałyby się jeszcze za długie i zbyt nużące. Niniejsze wydanie sprawi im radość i streści to, co w historii Zorro najlepsze.

Zorro. Jeździec w masce - audiobook od Leszek Piskorz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki: