Widma w mieście Breslau - audiobook
3.56 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5052)

Widma w mieście Breslau - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Kolejne morderstwa w przedwojennym Wrocławiu

Lata dwudzieste XX wieku. Na jednej z wysepek w rozlewiskach Odry zostaje popełniona makabryczna zbrodnia. Przybyły na miejsce asystent kryminalny Eberhard Mock odnajduje okrutnie okaleczone ciała czterech mężczyzn, a przy nich adresowaną do siebie tajemniczą notatkę. Morderca usiłuje wciągnąć policję w grę, której stawką jest życie ludzkie. Policjanci podążają jego tropem w podziemny świat tajnych sekt okultystycznych i sutenerów oferujących bogatym klientom zakazane rozrywki. Tymczasem nieustępliwy, porywczy Mock, prześladowany przez senne koszmary, słabość do alkoholu i pięknych, rudowłosych kobiet, toczy rozpaczliwą walkę z czasem. Wykorzystuje cały swój spryt i doświadczenie, by jak najprędzej powstrzymać krwawy spektakl, którego - nieświadomie - sam jest przyczyną.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

Widma w mieście Breslau od Marek Krajewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To jedna z wcześniejszych opowieści z serii historii kryminalnych umieszczonych we Wrocławiu w różnych latach.
    Krajewskiego można porónać do Sapkowskiego kryminału - bardzo dba o szczegóły i historię i mnóstwo różnych smaczków.
    Mock jest asystentem kryminalnym - oznacza to, że ma swoich szefów, któzy nie zawsze pomagają mu dobrze wykonywać swoją robotę. Sam Eberhard też nie zawsze się daje lubić.
    Krajewski w różnych książkach umieszcza historię w różnych latach - ale nie zawsze chronologicznie. Tym razem - rozwiązując historię zabójstwa młodej dziewczyny - trafia na bardzo inteligentnego przeciwnika.

Warto zerknąć