ebook Blask fantastyczny - audiobook
3.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 94713)

Blask fantastyczny - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.55
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-25% 14.90 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
26.91 zł
Inne proponowane
Powieść, która utwierdziła status Terry’ego Pratchetta jako jednego z najlepszych pisarzy fantasy.

W drugiej części cyklu znów spotykamy się z tchórzliwym magiem Rincewindem. Tylko on może zapobiec nadchodzącej katastrofie – zderzeniu Dysku z Czerwoną Gwiazdą. W jego umyśle znajduje się jedno z Ośmiu Wielkich Zaklęć. Jeśli wszystkie te zaklęcia zostaną wypowiedziane w Noc Strzyżenia Wiedźm, świat zostanie uratowany. Problem polega jednak na tym, że mag nie wie, jak poznać ostatnią czarodziejską formułę, a chce ją usłyszeć także osiem Obrządków Magicznych. Niezbyt zdolny Rincewind musi więc najpierw ocalić siebie, aby móc walczyć o byt całego Świata Dysku. Pomagają mu w tym nieudacznik Dwukwiat, który wpada w coraz to inne tarapaty, jego chodzący na własnych nogach Bagaż i waleczny Cohen.
„Blask fantastyczny” zachwyci czytelników inteligentnym, ciętym językiem. Wielbiciele prozy Pratchetta znajdą w utworze dużo charakterystycznych dla tego twórcy żartów i gier słownych. Postaci stworzone przez pisarza są dalekie od doskonałości, posiadają wiele wad, ale mimo to budzą sympatię. Pełna zwrotów akcja przykuwa uwagę aż do ostatnich słów audiobooka.
Powieść fantasy czytana przez doskonałego aktora dubbingowego Krzysztofa Tyńca zajmie nie tylko dzieci i młodzież, lecz także dorosłych.

Blask fantastyczny - audiobook od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć